Kargo Kodu nedir?

gelhemserim.com ve kargo şirketinin iş birliğiyle yapılan indirimden yararlanmanızı sağlayan alfa nümerik numaradır. İndirimden faydalanmak için Mağaza Yönetim Paneline üye girişi yaptıktan sonra Sipariş Yönetimi başlığının altındaki Sipariş Listesi sekmesini tıklayın. Açılan sayfada, ilgili ürünün Kargo Kodunu kargo şubesine bildirmeniz yeterlidir. İleteceğiniz kargo kodu sisteme girildiğinde, ürününüze ait kargo gönderi bilgileri de otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Müşteri Kodu nedir?

gelhemserim.com'da müşterilerin kayıt işlemini tamamlamasından sonra sistem tarafından verilen alfanümerik kod anlamına gelmektedir.

Sipariş kodu nedir?

gelhemserim.com'da satın alma için tüm gerekli işlemler yapıldıktan sonra eğer işlemleriniz onaylandıysa size özel bir sipariş numarası atanır. Bu numara, müşterilerin siparişlerini kontrol edebilmek için kolaylık sağlar. Bilgiler girildikten ve sözleşme onaylandıktan sonra ekrana sipariş numaranız çıkmıyorsa sipariş tamamlanamamış demektir.

Takip Numarası nedir?

Gönderisi yapılan kargonun sistemden takibi için oluşan gönderi takip numarasıdır.

İptal koşulları nelerdir?

Siparişin kimin tarafından iptal edildiğine göre; 

1- Alıcı talebi ile sipariş iptali: Satın alma onayı verildikten sonra alıcının iptal talebi iletmesi durumunda ürün henüz kargoya verilmediyse siparişi iptal edebilirsiniz. 

2- Mağaza tarafından yapılan sipariş iptali: Satın alma talebini iptal ettiğinizde Mağaza Puanınız düşecektir. Bu nedenle stok sayılarınızın hatasız girilmesi ve takip edilmesi gerekmektedir. 

Önemli Not: Satın alma tarihi ile aynı gün içinde yapılan iptal/iade talebi onayı veya sipariş reddi işlemleri, banka kaynaklı nedenlerden dolayı gerçekleştirilememektedir. 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR